#10 WordPress Svetainių (Tinklalapių Ir Puslapių) Kūrimas


WordPress“ programa veikia nuo 2003 m. ir yra populiariausia tinklaraščių programinė įranga rinkoje. Per pastaruosius kelerius metus „WordPress“ taip pat tapo pasirinkta turinio valdymo programine įranga ne tik tinklaraščių svetainėse. Pateiksime 10 populiariausių priežasčių, kodėl „WordPress“ programa yra tokia populiari ir kodėl galbūt norėsite apsvarstyti galimybę pereiti prie „WordPress“ platformos savo įmonės svetainėje.

10 “WordPress” turinio valdymo sistemos naudojimo jūsų įmonės svetainei privalumų:

1. Lengva naudoti:

„WordPress“ programą yra labai paprasta naudoti, nes ji turi intuityvią sąsają: reguliariai pridėti naujų puslapių, tinklaraščio įrašų, vaizdų ir pan. yra labai paprasta ir tai galima padaryti greitai. Kadangi technologija yra tokia paprasta, formatavimui skiriamas laikas žymiai sumažėja.

2. Tvarkykite savo svetainę iš bet kurio kompiuterio:

„WordPress“ programa yra pagrįsta naršykle, todėl galite prisijungti iš bet kurio prie interneto prijungto kompiuterio ir tvarkyti savo svetainę.

3. Nereikalaujama HTML redagavimo ar FTP programinės įrangos:

„WordPress“ yra savarankiška sistema ir jai nereikia HTML redagavimo programinės įrangos, pvz., „Adobe Contribute“ ar „Dreamweaver“, todėl galite sukurti naują puslapį ar tinklaraščio įrašą, formatuoti tekstą, įkelti vaizdus ir juos redaguoti, įkelti dokumentus, vaizdo įrašų failus, vaizdų galerijas ir tt., ir nereikalauja papildomos HTML ar FTP programinės įrangos.

4. Paieškos sistemos mėgsta „WordPress“ svetaines:

„WordPress“ kodas yra labai švarus ir paprastas, todėl paieškos sistemos gali lengvai skaityti ir indeksuoti svetainės turinį. Be to, kiekvienas puslapis, įrašas ir vaizdas gali turėti savo metažymų raktinius žodžius, aprašymą ir pavadinimą ir būti optimizuoti pagal konkrečius raktinius žodžius, todėl galima labai tiksliai optimizuoti paieškos varikliui. Taip pat galite naudoti žymas, kad dar labiau pagerintumėte paieškos sistemos optimizavimą.

5. Jūs kontroliuojate savo svetainę:

Nebereikia laukti, kol žiniatinklio dizaineris atliks paprastus jūsų svetainės atnaujinimus, nes naudodami „WordPress“ programą galite kontroliuoti beveik visus savo svetainės aspektus ir lengvai atlikti visus reikalingus paprastus atnaujinimus.

6. Jūsų svetainės dizainas yra 100% pritaikomas:

„WordPress“ veikia kaip jūsų svetainės variklis, nes svetainės išvaizda ir pojūtis gali būti 100% pritaikyti, kad jūsų prekės ženklas galėtų atsispindėti jūsų svetainėje ir suteikti lankytojams unikalią patirtį.

7. Tinklaraštis yra įmontuotas ir paruoštas naudoti:

Kadangi „WordPress“ iš pradžių buvo sukurta kaip tinklaraščių platforma, todėl tinklaraščių kūrimo galimybės jau yra integruotos arba jei nėra, jas lengva integruoti. Taip pat labai paprasta nustatyti RSS / el. pašto prenumeratas savo tinklaraštyje, komentavimo galimybes ir automatiškai pridėti naujausius tinklaraščio įrašus į kitus svetainės puslapius, pvz., pagrindinį puslapį, ir padėti išplėsti jūsų įmonės veiklą bei padaryti svetainę dinamiškesnę ir interaktyvesnę.

8. Išplėskite savo svetainės funkcionalumą naudodami papildinius:

Norite prie savo svetainės pridėti įvykių kalendorių, vaizdo įrašų galeriją, „Twitter“ kanalą, „Facebook“ gerbėjų dėžutę ir dar daugiau? „WordPress“ tai leidžia naudojant papildinius, kurių dauguma yra nemokami arba yra labai priimtinos kainos, todėl nereikalauja didelių investicijų.

9. Jūsų svetainė gali augti augant jūsų verslui:

„WordPress“ svetainės yra labai keičiamos, todėl savo svetainėje galite turėti šimtus tūkstančių puslapių ar tinklaraščio įrašų, o svetainės našumas nė kiek nenukentės.

10. Turėkite kelis vartotojus:

Kaip „WordPress“ svetainės administratorius, galite nustatyti kelis svetainės vartotojus ir kiekvienam vartotojui priskirti prieigos lygius ir galimybes.

Interneto svetainės

Comments are disabled.