Internetinių svetainių kūrimas Vilnius

Tinklapiai ir Puslapiai – Gera Kaina

Didžiuojamės tuo, jog galime padėti Vilniaus miesto verslui plėstis internete. Internetinio tinklapio tikslas – padėti Jūsų verslui aplenkti konkurentus ir mes gebame tai puikiai įgyvendinti! Rimtas požiūris į interneto puslapio kokybę mūsų kurtus projektus iškelia į aukščiausias „Google“ paieškos pozicijas. Žinoma, didžiausią dėmesį visada skiriame turiniui ir teigiamai vartotojo patirčiai. Junkitės prie mūsų!

Parašykite mums!

  Paslaugos

  nuo €550

  WordPress puslapių kūrimas

  „Wordpress“ interneto svetainės dažnai vadinamos šabloninėmis ir tai suprantama dviprasmiškai. Mūsų kurtos šabloninės svetainės turi unikalų ir prie visų ekranų prisitaikantį dizainą, greitą krovimo greitį, SSL sertifikatą, privatumo politiką ir kitas būtinas funkcijas.

  nuo €100/mėn

  Svetainių priežiūra

  Tai – mėnesinė paslauga, kuri labai gelbsti įmonėms, neturinčioms savo IT komandos. Mes atliekame visas reikiamas korekcijas. Galite jaustis ramiai, žinodami, kad verslas visada gaus užklausų.

  nuo €1200

  Unikalių WordPress tinklapių kūrimas

  Unikalūs „Wordpress“ projektai skiriasi nuo šablonų tuo, kad nėra naudojamas “Page builder”. Viskas koduojama nuo nulio, kol projektas pradeda veikti. Pagrindiniai privalumai – greitesnis krovimas, geresnė vartotojo patirtis ir aukštesnės „Google“ pozicijos.

  nuo €3500

  Internetinių portalų kūrimas

  Turite idėją ar kuriate startuolį? Greičiausiai jums reikės karkasinio projekto, kuriam sukurti naudojame „Laravel“. Techniškai tobuliausiai išpildomas projektas. Sujungiame apmokėjimus, pristatymus ir kitas reikalingas sistemas į darniai veikiančią web aplikaciją.

  Depeche Coffee

  Kurdama “Depeche Coffee” siekiu, kad meistriškai ir šviežiai paskrudintą kavą būtų galima nusipirkti kiekvienam, ne tik atėjus į Halės turgų, bet ir neišėjus iš namų – užsisakant e.parduotuvėje ir gaunant į paštomatą arba pristatant tiesiai į Jūsų namus!

  Peržiūrėti projektą

  ICA Summit

  InLinum organizes highly specialized, close-door global platforms of strategic gatherings, such as summits, exhibitions, conferences, face-to-face business meetings.

  Peržiūrėti projektą

  AutoGrupė

  UAB „Autogrupė“ – įmonė, teikianti patikimų, kokybiškų, techniškai tvarkingų ir ekonomiškų automobilių bei jų aksesuarų nuomos paslaugas konkurencingomis kainomis.

  Peržiūrėti projektą

  Jolista

  Mūsų asortimente tik aukščiausios kokybės standartus atitinkantys plastikiniai langai, kur sau tinkamiausią modelį išsirinks net ir labai išrankus klientas.

  Peržiūrėti projektą

  TORX

  Torx.lt daugiau nei 20 metų prekiauja įvairiais tvirtinimo elementais ir darbo įrankiais. Įmonės produkciją naudoja daugelis statybos organizacijų ir individualių vartotojų.

  Peržiūrėti projektą

  MilnyParlon

  MILNY PARLON – Luxury Personal Shopping & Styling company influenced by the global “Big Four” fashion capitals: Milan – New York – Paris – London.

  Peržiūrėti projektą

  Dažniausiai užduodami klausimai

  Kiek užtrunka svetainės kūrimas?

  Optimizuotas kūrimo procesas padeda mums sukurti projektą labai greitai. Šabloninė svetainė kuriama iki 1–2 sav., unikalūs „Wordpress“ projektai ir elektroninės parduotuvės kūrimas užtrunka iki 1 mėn., „Laravel“ portalai dažniausiai kuriami iki 3 mėn.

  Kiek kainuoja interneto svetainės sukūrimas?

  Šabloninių „WordPress“ svetainių kūrimo kainos prasideda nuo 550 Eur. El. parduotuvę galima įsigyti už 850 Eur. Unikalūs projektai kainuoja 1200 Eur. Kainos nurodytos už kokybiškai atliktą darbą. Daug žemesnė nei rinkos kaina gali sufleruoti apie apgavystę ar prastą kokybę. Tad būkite budrūs rinkdamiesi specialistus.

  Kas yra internetinis tinklapis?

  Tai Jūsų veidas internete. Kiekvienas verslas žino, jog be interneto svetainės užkariauti klientų širdžių nepavyks. Gyvenant skaitmeniniame amžiuje privaloma būti matomiems kompiuterių ir telefonų ekranuose. Tą padės padaryti patrauklaus akiai firminio stiliaus ir švarios techninės dalies svetainė.

  Kaip tapti matomiems Google?

  Yra keli būdai:

  • Organinis,
  • Mokėjimas už paspaudimus.

  Organinis būdas – tai SEO paslaugos, tinka ilgalaikei strategijai. Mokėjimas už paspaudimus – Google Ads, puikiai tinka pradedant verslą arba norint greitų rezultatų su maža investicija.

  Kokias funkcijas integruojate į svetainę?

  Galime įgyvendinti viską, kas yra įmanoma rinkoje. Didelį dėmesį skiriame:

  • vartotojų patirčiai (UX/UI),
  • techninei daliai (krovimo greitis, sklandus veikimas, prisitaikantis dizainas ir kt.),
  • optimizacijai (paruošimas „Google“ paieškos varikliui).
  Kokios svetainės reikia Vilniaus miesto įmonėms?

  Kuriant interneto svetainę būtina atsižvelgti į auditoriją. Kadangi Vilnius yra Aukštaitija, reikia gilintis į vietinių žmonių norus. Panaudoti dizaino ar turinio elementus, kurie vartotoją nuteiktų teigiamai.

  Darbų procesas

  1

  Susipažinimas

  Vykdome pokalbį telefonu ar gyvai ir aptariame projektą, išsiaiškiname, ko tiksliai reikia klientui.
  2

  Strategija

  Gavę informaciją iš kliento, tęsiame darbus ruošdami strategiją ir darbų planą.
  3

  Maketavimas

  Pagal paruoštus rėmus dizaineriai įgyvendina visiems ekranams pritaikytą maketą.
  4

  Programavimas

  Paverčiame dizaino maketą judančiu ir visiškai funkcionaliu internetiniu puslapiu.
  5

  Testavimas

  Tikriname, ar funkcijos veikia be klaidų. Klientui leidžiame peržiūrėti projektą.
  6

  Paleidimas

  Atlikę visus testavimus, gavę kliento sutikimą, mes paleidžiame svetainę.

  Pradėkime darbus jau ŠIANDIEN!

  Naujienos

  Projektų kūrimas, valdymas ir kitos naujienos

  Kaip Užsidirbti Pinigų Internete Neinvestuojant?

  Visada yra daugybė populiarių idėjų, kaip greitai praturtėti ir uždirbti pinigų, o užsidirbti pinigų internete yra tai, ką milijonai žmonių

  Kaip Pradėti Internetinę Prekybą? Kuo prekiauti?

  Prekių pardavimas internetu šiandien yra populiaresnis nei bet kada. Elektroninės prekybos platformos leidžia greitai sukurti internetinę parduotuvę, nes jos jau