Nemokamos interneto svetainių kūrimo programos


„Google My Business“

Jeigu manęs paprašytumėte rekomendacijos svetainės kūrimo įrankiui, tai 100% būtų Google My Business (GMB). Šiuo įrankiu labai lengva naudotis ir dar lengviau džiaugtis verslui atnešta nauda, kurios kitos programos ir įrankiai neatneša. Susikūrę GMB savo verslui, gaunate svetainę su savo informacija ir kontaktais, bet tai dar ne viskas. Turėdami šią svetainę, jūs pretenduojate atsirasti „Google“ paieškos žemėlapio skiltyje pagal savo miestą ir teikiamą paslaugą. Tad verta pasinaudoti šia galimybe net ir turint pagrindinę interneto svetainę.

Žingsniai, kuriuos reikia atlikti:

  • Susikurti paskyrą “Google my business
  • Susivesti kontaktinius duomenis
  • Pasirinkti kokiu būdu norite gauti patvirtinimo laišką
  • Kol siunčiamas laiškas, galite pradėti kurti svetainę

Rezultatas

Susikūrę GMB svetainę ir patvirtinę adresą, atsirasite žemėlapio ir įmonės pavadinimo paieškose. Pažvelkite į žemiau pateiktus paveikslėlius – šitaip klientai jus matys, galės nesunkiai su jumis susisiekti ar pasidomėti jūsų veikla. Taip pat naudojant GMB galima prisitraukti lankytojų srautus į savo pagrindinę svetainę.

Ieškant paslaugos

Ieškant jūsų pavadinimo

WordPress.com

Ši programa puikiai tinka pradedant veiklą ir neturint biudžeto, reikalingo profesionaliai interneto svetainei sukurti. Kainos prasideda nuo 4 €/mėn. Nemokamai gaunate nemažai dizaino šablonų, iš kurių galite rinktis kaip norėtumėte, kad atrodytų jūsų svetainė. Esu sukūręs nemažai blog‘ų su šia programa, tačiau pasigendu visiškos kontrolės kodui ir SEO. Pagrindiniai privalumai yra kūrimo greitis ir valdymo paprastumas.

Puikiai tinka projektams:

Rezultatas

Kadangi WordPress buvo pradėtas su mintimi apie tinklaraščių programą, tad šioje srityje tikrai yra nepralenkiamas. Net neturėdami programavimo žinių ir naudodami šią programą sukursite blog‘ą, kuris efektyviai trauks lankytojų srautą iš paieškos. Žvelgiant iš įmonių ir verslo perspektyvos, specialistas, kuris išmano interneto svetainių kūrimą, tikrai gali sukurti dėmesio vertą projektą pasinaudodamas WordPress.com. Mėgėjas, mano manymu, gali susikurti svetainę verslo pradžiai. Paleidus Google Ads reklamą tikriausiai sulauktų ir klientų. Natūralu, kad pradedant pagrindinis noras yra pajudėti iš nulinio taško į priekį su tuo, kas turima. Bet pradėjus gilintis į reklamos ir svetainės efektyvumą, ilgainiui visi pastebi ir įsitikina tuo, jog verta kurti profesionalią interneto svetainę.

WIX

Pristatydamas „WordPress“, akcentavau tinklaraščius. O WIX, mano manymu, yra tinkamesnė įmonių svetainėms, reprezentacijai, elektroniniams pardavimams. Gana lankstus “Page builder”, šiuolaikiški dizaino šablonai ir galimybė pradėti kurti nemokamai. Mokėti reikia tik norint prijungti savo domeną (pvz.: pixt.lt). Vėlgi, tai tikrai tinka verslo pradžiai ir tinkamai parinkus reklamą, veikiausiai padidins skambučių ar pardavimų kiekį. Išjudinti verslą efektyviai padeda „Google Ads“, „Facebook Ads“. Su tokia svetaine gauti organinį srautą bus labai sunku, nebent jūsų nišoje nėra konkurencijos.

Norint išspausti kiek įmanoma daugiau profesionalumo iš WIX, reikia:

  • Susikurti profesionalų logotipą
  • Pasiruošti kuo išsamesnį turinį bei aprašymus apie paslaugas ir produktus
  • Pasidaryti savo nuotraukų, tinka net ir su telefonu
  • Atskleisti daugiau informacijos apie save, kaip žmogų, esantį už šios interneto svetainės
  • Sukurti vaizdo įrašų telefonu, papasakojant apie vykdomą veiklą

Rezultatas

Pasinaudojus šiais patarimais, turinys paslėps svetainės profesionalumo trūkumą. Panaikinsite lankytojų mintis, kad ši svetainė gali būti “SPAM”. Grįžtant prie pačios interneto svetainės esmės, tai ir yra turinys. Tiesiog žmonės taip ištobulino visus elementus, kad neturint profesionalo prisilietimo prie projekto, dažnai iš kliento sulaukiama atmetimo reakcijos. Nes klientas nevertina jūsų kaip paslaugos ar produkto, jis pirmiausia vertina kaip pateikiate save internete. Tad jeigu ir sulaukiate klientų su WIX, nepamirškite, kad profesionalus sprendimas visada gali padvigubinti ar patrigubinti tai, ką gaunate.

Interneto svetainės

Comments are disabled.