Kaip Išmokti Programuoti? Kokius Kursus Pasirinkti?


Programavimas ir (arba) kodavimas yra vienas iš esminių įgūdžių šiuolaikiniame technologiniame pasaulyje, o šios srities supratimas gali jums suteikti gerai apmokamą darbo vietą. Tačiau jei esate tik pradedantysis, neturintis jokios programavimo patirties ir norite išmokti koduoti, greičiausiai jums teks išklausyti ne vienus šios srities kursus. Labiau prieinamos kompiuterių programėlės, pvz., „iPad“, „iPhone“, išmanieji telefonai ir nešiojami kompiuteriai, iš tikrųjų pakeitė aplinką ir padarė kodavimą ar programavimą labiau prieinamą. Šiais laikais net mokyklos moko vaikus programuoti, nes kodavimo svarba yra tokia didelė, kad daugelis žmonių kodavimą laiko esminiu įgūdžiu, kurį reikia išmokti. Jei esate vienas iš tų, kurie nusprendė išmokti koduoti, bet nežinote, kaip pradėti, tada atėjote į tinkamą vietą. Mes pateiksime geriausius internetinius kursus, skirtus išmokti koduoti ir kurie nereikalauja programavimo patirties.

Populiariausi internetinio kodavimo kursai pradedantiesiems, skirti mokytis programuoti:

Norint išmokti kodavimo, pirmas žingsnis yra pasirinkti programavimo kalbą, o tai nėra lengvas darbas. Yra daug populiarių programavimo kalbų, tokių kaip “Java”, “C++”, “C#”, “Python”, “Swift”, “JavaScript” ar “PHP”, kurias naudoja milijonai programuotojų. Pradedantiesiems geriausia pasirinkti “Python”, “Java”, “C#” ir “JavaScript”, tačiau galite pasirinkti kitą sau tinkamiausią.

“Python Bootcamp: Go from zero to hero in Python 3” kursai:

“Python” populiarumas išaugo per pastaruosius porą metų ir ji tapo Nr. 1 programavimo kalba visų tipų žmonėms, norintiems išmokti kodą, tapti duomenų mokslininkais, mokytis žiniatinklio kūrimo ar tiesiog automatizuoti varginančius dalykus. Nėra jokių abejonių, kodėl “Python” yra laikoma populiariausia programavimo kalba: ją lengva išmokti, o naudodami šią programavimo kalbą galite padaryti beveik bet ką. Joje yra keletas geriausių API ir bibliotekų rinkinių, kad būtų galima atlikti net daugumą sudėtingų užduočių vos per kelias eilutes. Jei norite išmokti koduoti naudodami “Python”, tai tikriausiai yra geriausias kursas, prie kurio galite prisijungti. Instruktorius – Jose Marcial Portilla. Šis kursas gavo vidutiniškai 4,5 įvertinimų iš beveik 500 000 studentų. Kursus galite rasti čia.

“The Complete Java MasterClass” kursai:

Jei norite išmokti “Java” programavimo kalbą kartu su kodavimu, tai yra puikus kursas jums. „Java“ yra viena populiariausių programavimo kalbų per pastaruosius 20 metų ir naudojama kuriant svarbias programas, pvz.: „Android“ programos kuriamos su „Java“. Ji taip pat plačiai naudojama rašant serverio programas, pvz., portalus, kuriuos naudojate savo kasdieniuose bankiniuose mokėjimuose, bilietų užsakymo žiniatinklio programas. “Java” yra puikus pasirinkimas mokantis pradėti koduoti, o šis kursas išmokys jus visko, ką reikia žinoti. Šis kursas gavo 4,6 įvertinimus iš beveik 4500 000 studentų ir yra geriausias internetinis kursas išmokti koduoti naudojant „Java“. Kursus galite rasti čia.

“The Web Developer Bootcamp” kursai:

Šiandieniniame pasaulyje kiekvienai įmonei reikia savo svetainės, todėl ši tendencija paskatino žiniatinklio kūrėjų rinką. Kalbos, pvz., „JavaScript“ ir tokių sistemų, kaip „Angular“, „React“ ir „Node JS“, augimas iš tikrųjų padarė žiniatinklio kūrimą daug lengvesnį ir galingesnį nei bet kada anksčiau. Taigi, jei norite išmokti „JavaScript“ kaip programavimo kalbą ir norite išmokti žiniatinklio kūrimo, tada nėra geresnio kurso nei šis. Jis apima daug daugiau nei tik kodavimą ir žiniatinklio kūrimą, taip pat sužinosite visas naudingas technologijas, reikalingas kuriant ir prižiūrint savo svetaines. Kursų instruktorius – Colt Steele. Šis kursas turi 4,6 įvertinimo iš beveik 410 000 studentų. Kursus galite rasti čia.

“iOS 13 & Swift 5 – The Complete iOS App Development Bootcamp” kursai:

Kita sritis, kuri pritraukė daug žmonių į kodavimą, yra mobilių programų kūrimas. „Google Android“ ir „Apple iOS“ iš tikrųjų padarė šiandienos telefoną daug galingesnį nei vakarykščių kompiuterių ir nešiojamųjų kompiuterių, nes šiandieninis telefonas turi daug daugiau skaičiavimo galios. „Android“ ir „iOS“ siūlo galingus įrankius ir platformą, skirtą itin svarbioms programoms kurti. Jei domitės mobiliųjų programų kūrimu, tada turite išmokti koduoti naudojant “Swift” programavimo kalbą, o šis kursas yra geriausias pasirinkimas norint to pasiekti. Šio kurso instruktorė – Angela Yu, yra viena geriausių instruktorių pasaulyje ir jums tikrai turėtų patikti jos mokymo stilius, kuris yra visiškai aiškus ir glaustas. Kursas gavo 4,8 įvertinimų iš beveik 180 000 studentų. Kursus galite rasti čia.

“Introduction To Coding With HTML, CSS, And JavaScript” kursai:

Šie kursai – tai įvadas į kodavimą naudojant “HTML”, “CSS” ir “JavaScript” programavimo kalbas. Jei norite išmokti „Javascript“, turite studijuoti kursą su vaizdo įrašais, todėl šis kursas vienas geriausių pasirinkimų. Šis kodavimo kursas idealiai tinka tiek pradedantiesiems, tiek tiems, kurie jau šiek tiek supranta kodavimą. Šis kursas padeda lengviau išmokti, nes vaizdo įraše galite matyti, kaip mokytojas įveda kodą ir, dar svarbiau, kur jis įveda kodą. „JavaScript“ kalba yra nepaprastai puiki svetainių savininkams ir tinklaraštininkams, nes gali paskatinti žiūrovus su jumis bendrauti. Naudodami JS galite užduoti klausimus, sukurti linksmą viktoriną arba rinkti el. pašto adresus, kad sužinotumėte daugiau apie savo žiūrinčiuosius ir kad jie ilgiau liktų jūsų svetainėje. Šiame kurse sužinosite apie “JavaScript” ir kaip ji veikia su “HTML” ir “CSS”. Šio kurso moduliai apima:

  • Pagrindus, pavyzdžiui, kaip veikia kompiuteriai, kas yra programavimas, kas tiksliai yra internetas ir kas yra tinklalapiai.
  • “JS Bin”, leidžianti redaguoti ir išbandyti savo kodus;
  • Kas yra “HTML” ir kaip sukurti savo tinklalapius naudojant “HTML”;
  • Kaip sukurti savo tinklalapių stilių ir dydį naudojant “CSS”;
  • „JavaScript“ naudojimas norint atlikti pakeitimus ir pridėti elementų, kad žiūrintieji galėtų sąveikauti su jūsų puslapiu;

Išmokę visą teoriją, jūs gaunate projektą, kurį reikia užbaigti. Tai fantastiška kurso dalis, nes bandote koduoti patys, prieš pradėdami dirbti savo svetainėje. Kiekvieno modulio pabaigoje yra egzaminas, o išlaikę egzaminus gausite sertifikatą. Kursus galite rasti čia.

“C# Unity Developer 2D: Learn to Code Making Games” kursai:

Šis kursas išmokys jus koduoti naudojant “C#” programavimo kalbą ir kurti žaidimus, o tai, be abejo, yra geriausias būdas išmokti programuoti ir koduoti. “C#” yra pirmaujanti „Microsoft“ programavimo kalba ir daugiausia naudojama darbalaukio GUI programoms kurti. Ji taip pat naudojama “Unity” žaidimų variklyje, kuris yra populiariausias žaidimų variklis žaidimams kurti. Šis kursas ne tik išmokys koduoti, bet ir “C#” programavimo kalbos bei kaip kurti žaidimus naudojant “Unity”. Vienas geriausių būdų išmokti programuoti – tai pradėti kodavimą kuriant žaidimus, todėl visiems pradedantiesiems rekomenduojama prisijungti prie šio kurso. Kurdami žaidimus taip pat išmoksite duomenų struktūros ir algoritmų, kurie svarbūs rašant naudingas programas. Šis kursas turi 4,6 įvertinimų iš beveik 290 000 studentų. Trumpai tariant, tai yra geriausias programavimo kursas norint išmokti koduoti naudojant “C#”. Kursus galite rasti čia.

“The Complete JavaScript Course 2022: Build Real Projects” kursai:

Jei norite išmokti programuoti naudodami “JavaScript”, kitą populiarią programavimo kalbą, tai yra geriausias programavimo kursas, prie kurio galite prisijungti. Šis kursas yra labai išsamus ir apima šiuolaikinę “Javascript” sintaksę. Tai taip pat apima projektus, iššūkius, baigiamuosius egzaminus, ES6 ir nuostabų instruktorių, todėl tai idealus kursas pradedantiesiems, kurie tik pradeda naudoti „Javascript“, ir vidutinio lygio kūrėjams, kurie anksčiau dirbo su šia programavimo kalba. Šis kursas gavo 4,6 įvertinimų iš beveik 77 000 dalyvių ir parodo šio kurso kokybę. Instruktorius – Jonas Schmedtmann. Kursus galite rasti čia.

“The Complete Python Developer in 2022: Zero to Mastery” kursai:

Jei norite išmokti koduoti be patirties, Andrei Neagoie yra dar vienas itin vertinamas instruktorius. Šis kursas išmokys jus tapti “Python” kūrėju, nes šios programavimo kalbos išmoksite kurdami daugiau nei 12 projektų. Taip pat išmoksite interneto kūrimo, mašininio mokymosi, automatizavimo ir dar daugiau. Be to, kursas turi daug viktorinų, praktinių pratimų, trumpų projektų ir interaktyvios animacijos. Jei esate visiškai pradedantysis, kuris neturi patirties, ir norite tapti ekspertu, tada šis kursas yra rekomenduojamas. Norint prisijungti prie šio kurso, jums reikės ZTM narystės, kuri kainuoja apie 29 USD (26 Eur) per mėnesį, bet taip pat suteikia prieigą prie daugybės ypač patrauklių ir naudingų kursų. Kursus galite rasti čia.

Interneto svetainės

Comments are disabled.