Kaip Užsidirbti Iš “TikTok”?


„TikTok“ – trumpų vaizdo įrašų bendrinimo platforma, kuri pastaraisiais metais užvaldė internetą. Tai socialinės žiniasklaidos platforma, skirta trumpiems vaizdo įrašams, trunkantiems nuo penkiolikos sekundžių iki trijų minučių, kuri sulaukė daugiau nei milijardo vartotojų. „TikTok“ turinio kūrėjai dažnai naudoja savo išmaniuosius telefonus, kad sukurtų ir bendrintų populiarius trumpus vaizdo įrašus, kuriuose yra šokių, komedijų, edukacijos ir kt. Be to, tai atvėrė įmonėms galimybes bendradarbiauti su turinio kūrėjais, kad pakeistų savo prekės ženklus ir užmegztų ryšius su klientais. Yra daug būdų, kaip užsidirbti pinigų naudojant šią programėlę, skaitykite toliau, kad juos sužinotumėte.

Prisijunkite prie “TikTok” kūrėjų fondo:

Šis kūrėjų fondas apdovanoja kūrėjus už patrauklių ir populiarių vaizdo įrašų kūrimą platformoje bei jų peržiūrų skaičių. Kad galėtumėte dalyvauti “TikTok” kūrėjų fondo schemoje, turite:

  • būti sulaukę 18 metų ar vyresni;
  • teisėtai gyventi vienoje iš 50 valstijų;
  • atitikti minimalų 10 000 autentiškų sekėjų slenkstį;
  • turėti bent 100 000 autentiškų vaizdo įrašų peržiūrų per pastarąsias 30 dienų;
  • skelbti originalius vaizdo įrašus pagal „TikTok“ bendruomenės gaires.

Parduokite prekes “TikTok” vartotojams:

Vienas iš puikių socialinių tinklų influencerių privalumų yra tai, kad savo populiarumą taip pat galite panaudoti pardavinėdami prekes. Vykdydami influencerių rinkodaros strategiją, galite naudoti savo platformą, norėdami parduoti meninius kūrinius, marškinėlius, drabužių linijas, atminimo daiktus ir kitas prekes savo sekėjams.

Sukurkite remiamą turinį:

Kitas būdas gauti pajamų per „TikTok“ kanalą yra remiami įrašai. Kaip socialinių tinklų įtakos kūrėjas galite bendradarbiauti su prekių ženklais ir kurti remiamus įrašus, kad padėtumėte reklamuoti produktus ir paslaugas.

Uždirbkite pinigų iš „TikTok“ skelbimų:

Skelbimai siūlo geras galimybes įmonėms išplėsti savo klientų pasiekiamumą. Galite pradėti užsidirbti pinigų naudodami „TikTok for Business“, naudodami vaizdo įrašų skelbimus kanale, grotažymes, prekės ženklo perėmimą ir prekės ženklo efektus, kurie padės gauti gerų pajamų iš skelbimų.

Priimkite virtualias dovanas:

“TikTok” vartotojai gali įsigyti dovanų ir monetų iš savo profilių. Tada jie gali padovanoti savo virtualias dovanas ir mokėjimus monetomis mėgstamiems „TikTok“ kūrėjams tiesioginiuose vaizdo įrašuose, kur kūrėjai mainais gali jas išgryninti ir gauti tikrų pinigų.

Išplėskite ir parduokite „TikTok“ paskyras:

Kartais įmonės norėtų dalyvauti „TikTok“, bet nežino, kaip tai padaryti. Galite jiems padėti organiškai augindami sekėjus tam tikroje nišoje ir parduoti paskyras tokiose svetainėse kaip “123accs”, “Accfarm” ir “Fameswap”. Jei planuojate sukurti šalutinį šurmulį vartydami “TikTok” paskyras, turėsite sukurti stiprią turinio strategiją, reguliariai bendrauti su sekėjais ir skelbti reguliarų turinį, kad padidintumėte įsitraukimą.

Valdykite influencerių kampanijas:

Taip pat galite valdyti influencerių kampanijas, veikdami kaip tarpininkas tarp “TikTok” kūrėjo ir prekės ženklo. Kaip influencerių kampanija padedate įmonėms susisiekti su “TikTok” influenceriais ir užtikrinate, kad pagrindinė kampanijos veikla būtų atlikta už tam tikrą mokestį.

Įdėkite filialo nuorodas:

Taip pat galite pasirinkti dalyvauti filialų programose, įdėdami nuorodas į savo “TikTok” įrašų aprašus ar net savo biografinį kanalą, kad uždirbtumėte šiek tiek pinigų.

Valdymo paslaugos:

Taip pat galite užsidirbti pinigų iš „TikTok“, siūlydami kūrėjams valdymo paslaugas. Čia galite teikti savo paslaugas, padėdami jiems įgyvendinti turinio strategiją, pvz., pasiekti turinio kūrimo tikslus, pasinaudoti pasiūlymais ir padėdami jiems plėsti lankytojų skaičių.

Tapkite prekės ženklo ambasadoriumi:

Prekės ženklai visada ieško įtakingų asmenų, kurie galėtų padėti nukreipti klientus link jų produktų ir paslaugų. Kaip prekės ženklo ambasadorius padedate prekių ženklams sustiprinti jų buvimą socialinėje žiniasklaidoje, skleisti teigiamus pranešimus ir daryti įtaką vartotojų pardavimui. Jūs, kaip prekės ženklo ambasadorius, ne tik gausite atlyginimą, bet ir praplėsite savo profesinį tinklą.

Reklamuokite muzikos takelį:

Galite naudoti „TikTok“, kad padėtumėte reklamuoti muzikos takelius, įtraukdami juos į savo vaizdo įrašus ir už tai gaudami mokėjimą.

Prisijunkite prie „TikTok“ kūrėjų rinkos:

Galite prisijungti prie „TikTok“ kūrėjų rinkos, kad dirbtumėte su rėmėjais ir prekių ženklais, o jums tereikia paminėti jų produktą ar paslaugą savo vaizdo įrašuose. Kad atitiktumėte reikalavimus, turėsite turėti bent šimtą tūkstančių sekėjų. “TikTok” kūrėjų prekyvietėje yra įmonėms skirtas analizės įrankis, padedantis nustatyti jūsų įtraukimo pasiekiamumą, peržiūras ir demografinius rodiklius.

Kaip užsidirbti daugiau pinigų naudojant “TikTok” vaizdo įrašus?

Dabar, kai žinote keletą būdų, kaip galite užsidirbti pinigų naudodami „TikTok“, pateikiame dar keletą patarimų, kaip užsidirbti daugiau pinigų naudojant vaizdo įrašus.

  • Kurkite turinį:

Jūsų sėkmė priklauso nuo jūsų gebėjimo reguliariai įkelti nuoseklų turinį. Turėsite nuolat kurti įtikinamą turinį, kad jūsų sekėjai toliau mėgtų, dalintųsi ir skatintų kitus pradėti jus sekti.

  • Puoselėkite daugybę sekėjų: 

Kaip ir kituose socialiniuose tinkluose, jūsų sėkmės paslaptis slypi tame, kiek sekėjų galite surinkti. Turėsite sulaukti kuo daugiau sekėjų, o tam reikia reguliariai įkelti vaizdo įrašus. Kuo daugiau stebėtojų turėsite, tuo daugiau įtakos turėsite „TikTok“.

  • Bendraukite su savo auditorija: 

Kaip “TikTok” influenceris, be turinio generavimo, taip pat turėsite aktyviai bendrauti su savo sekėjais. Tai reiškia, kad turėsite jų klausytis, kurti turinį, kurio jie ieško, atsakyti į užklausas ir kurti tiesioginius srautus.

  • Reklamuokite savo turinį kitose socialinės žiniasklaidos platformose: 

Galite padidinti savo tikimybę būti labiau matomam ir įsitraukti pasirinkę reklamuoti savo “TikTok” kanalą kitose platformose, pvz., „Instagram“, „Facebook“ ar „YouTube“.

  • Pabandykite sukurti kelis pajamų srautus iš savo paskyros: 

Norėdami iš tikrųjų gauti gerų pajamų, stenkitės išplėsti jums prieinamus pajamų srautus. Tai ne tik padės įvairinti pajamas, bet ir padidins tinklą bei galimybes užsidirbti daugiau pinigų.

Kiek pinigų uždirbama iš „TikTok“?

Žmonės, turintys daug sekėjų, gali uždirbti nuo 200 USD (180 Eur) iki 5 000 USD (4500 Eur) per mėnesį, priklausomai nuo sekėjų skaičiaus. “TikTok” uždirbama pinigų suma skirsis dėl daugelio veiksnių, įskaitant vietovę, sekėjų ir peržiūrų skaičių. Kūrėjai, kuriantys vaizdo įrašus, kuriuose yra šokių ir muzikos, dažnai sulaukia didžiausio susidomėjimo ir didesnių pajamų, pavyzdžiui, 19 -metis “TikTok” kūrėjas Josh Richards uždirbo daugiau nei milijoną dolerių sudarant rėmimo sutartis su tokiais prekių ženklais, kaip “Reebok” ir “Houseparty”.

Socialiniai tinklai

Comments are disabled.