Kaip Užsidirbti Pinigų Internete Neinvestuojant?


Visada yra daugybė populiarių idėjų, kaip greitai praturtėti ir uždirbti pinigų, o užsidirbti pinigų internete yra tai, ką milijonai žmonių daro kiekvieną dieną. Nuo laisvai samdomų skaitmeninių entuziastų iki išmanančių savo darbą rinkodaros specialistų ir besivystančių verslininkų. Yra daugybė verslo idėjų, kurias galite išbandyti namuose naudodami nešiojamąjį kompiuterį ir gerą interneto ryšį. Pateikiame daug verslo idėjų, kurios padės užsidirbti pinigų internete.

Būdai kaip užsidirbti internete:

Pradėkite „Dropshipping“:

„Dropshipping“ modelyje yra trečiosios šalies tiekėjas, kuris jūsų vardu saugo ir pristato produktus klientams, o jums tiesiog reikia parduoti ir perduoti užsakymus savo tiekėjams, netvarkant produktų. Galite kuruoti tiekėjo (-ų) produktus savo internetinėje parduotuvėje pagal temą, orientuotą į konkrečią nišą, pvz., produktus kačių savininkams ar įrankius jogos entuziastams. Kai klientas perka prekę, užsakymas siunčiamas jūsų tiekėjui, kuris pasirūpina jo įvykdymu jūsų vardu. Nors siuntų siuntėjas rūpinasi užsakymo vykdymu, turėsite patys pasirūpinti savo rinkodara ir klientų aptarnavimu. Galite dirbti su vietiniais ir užsienio tiekėjais, remdamiesi santykiais ir pasitikėjimu, kurį su jais kuriate. Tai yra viena iš tų mažų investicinių verslo idėjų, kurios padeda išbandyti produktų tinkamumą rinkai ir taip pat pradėti verslą prieš investuojant į savo originalius produktus.

Pabandykite spausdinti pagal poreikį:

Spausdinimas pagal poreikį taip pat yra populiarus pasirinkimas, o grafikos dizaineriai kreipiasi į verslo modelį, norėdami parduoti savo drabužių ir kitų gaminių dizainą, kad galėtų geriau užsidirbti pinigų. Savo unikaliu dizainu jie gali sukurti nuoseklų ir nusistovėjusį prekės ženklą savo verslui. Spausdinimas pagal poreikį yra panašus į „dropshipping“ ta prasme, kad jums nereikia nešiotis atsargų ar patiems išsiųsti produktų klientams, tačiau yra du nedideli skirtumai: pirma, ant pakuočių galite pridėti firminių etikečių, kurios puikiai tinka prekės ženklui atpažinti; antra, pristatymo išlaidos yra gana brangios, todėl sunku sukurti tvarų verslą. Tačiau yra ir pliusų, pvz., nemokami rinkodaros kanalai, kuriuose nemokamai galite reklamuoti savo produktus.

Užsidirbkite pinigų naudodami filialų rinkodarą:

Partnerių rinkodara yra vienas populiariausių būdų užsidirbti pinigų internete, o bėgant metams jo populiarumas didėjo ir mažėjo, tačiau jis ir toliau išlieka stabilus būdas užsidirbti pinigų internete. Geriausia filialų rinkodaros dalis yra ta, kad galite būti beveik bet kurios įmonės filialas, nuo „Shopify“ iki „Amazon“. Partnerių rinkodara leidžia užsidirbti pragyvenimui reklamuojant kitus prekės ženklus, todėl jei esate išmanantis rinkodaros specialistas, galite uždirbti komisinį atlyginimą iš pardavimo, reklamuodami mažmeninės prekybos produktus, programinę įrangą, programas ir kt. Nors uždirbti komisinius gali atrodyti mažai, atminkite, kad galite būti kelių prekių ženklų filialais ir į vieną tinklaraščio įrašą įtraukti kelias filialų nuorodas. Jei tikrai norite užsidirbti pinigų internete vykdydami rinkodaros ryšius, geriausia sutelkti dėmesį į turinio rinkodarą. 

Paleiskite „YouTube“ kanalą:

Jei kiti gali uždirbti pinigų iš „YouTube“, tai galite padaryti ir jūs. „YouTube“ kanalas turėtų sutelkti dėmesį į vieną nišą, kad galėtumėte sukurti stiprią ir ištikimą auditoriją, pvz., galite sukurti makiažo pamokas, transliuoti vaizdo žaidimus, peržiūrėti produktus, mokyti įgūdžių, kurti išdaigų vaizdo įrašus ar bet ką kitą. Pinigų uždirbimo „YouTube“ paslaptis yra kurti turinį, kurio žmonės nori, kad jis lavintų ar linksmintų. Galite naudoti šmaikščią antraštę, kad paskatintumėte žmones žiūrėti, arba galite naudoti raktinius žodžius, optimizuotus „YouTube“ paieškai.

Tapkite nuomonės formuotoju:

Asmeninio prekės ženklo kūrimas taip pat gali padėti užsidirbti pinigų internete. Nors gali atrodyti, kad realybės žvaigždės, dainininkai ir sportininkai yra didžiausi įtakotojai, atminkite, kad net mažesnės apimties influenceriai šiandien gali uždirbti daugiau pinigų nei prieš kelerius metus. Norėdami tapti influenceriu, turite suburti savo sekėjų auditoriją, o lengviausia tai padaryti „YouTube“ ir „Instagram“. Norėdami užsidirbti pinigų kaip influenceris, galite imti mokestį už remiamus įrašus, sukurti savo internetinę parduotuvę ir parduoti produktus, pridėti biografijos nuorodų, parduoti savo nuotraukas, parduoti savo skelbimus, gauti atlyginimą kaip prekės ženklo ambasadorius ir t.t.

Sukurkite internetinius kursus:

Dalijimasis žiniomis yra vienas iš geriausių būdų užsidirbti pinigų internete, todėl jei esate tam tikros srities ekspertas, galite užsidirbti iš savo žinių kurdami kursus internete. Norėdami sukurti populiarius ir sėkmingus kursus, geriausia žiūrėti kitus kursus jūsų tema, o tada pažiūrėkite į atsiliepimus. Atkreipkite dėmesį, kokius aspektus žmonės giria ir ko žmonės nekenčia ir pagalvokite, kaip galite sukurti kažką geresnio už tai, kas jau sukurta. Platforma, kurioje parduosite savo kursus, lems, kaip geriausiai užsidirbti pinigų, todėl jei parduosite savo kursus „Udemy“, jums nereikės daug daryti, kad jį reklamuotumėte. Galbūt reklamuokite jį kai kuriuose tinklaraščiuose ar savo svetainėje, tačiau jei kursai rengiami jūsų svetainėje, galbūt norėsite rodyti skelbimus kursui reklamuoti.

Paskelbkite el. knygą:

Naudojant „Amazon KDP“, niekada nebuvo taip paprasta paskelbti el. knygą. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai parašyti el. knygą, ją suformatuoti, sukurti elektroninės knygos viršelį, paskelbti ir reklamuoti. Galite pasirinkti samdyti rašytoją savo el. knygai, grafinį dizainerį, kuris suprojektuos viršelį, arba laisvai samdomą darbuotoją, kuris suformatuos el. knygą, kad sumažintumėte darbo krūvį. Geriausia, jei sutelksite dėmesį į raktinius žodžius, pagrįstus populiariomis „Amazon“ paieškomis. Norėdami užsidirbti pinigų internetu parduodami el. knygas, galite jas parduoti įvairiais būdais. Keletą dienų galite nemokamai duoti savo elektroninę knygą, nes tai padeda kurį laiką užimti aukštą vietą paieškos rezultatuose ir gauti atsiliepimų.

Sukurkite tinklaraštį:

Tinklaraščiai yra vienas seniausių būdų užsidirbti pinigų internete. Žmonės, mėgstantys rašyti, linkę pradėti rašyti tinklaraščius, sutelkdami dėmesį į vieną nišą, pvz., tinklaraštis apie žaislus. Tinklaraštį galite pradėti kurti įvairiose platformose, nuo „Shopify“ (pašalinkite kasos funkciją, kad nereikėtų mokėti prenumeratos ją kuriant) iki „WordPress“. Pradėdami savo tinklaraštį sutelkite dėmesį į labai konkrečius raktinius žodžius ir toliau plėskitės į kitas, bet aktualias kategorijas, nes tai leis ilgainiui sukurti didžiulį tinklaraštį. Atminkite, kad dizainas taip pat svarbus norint sukurti gerą įspūdį lankytojams. Yra keletas būdų, kaip užsidirbti pinigų tinklaraščiuose, pvz., savo įrašuose galite pridėti filialų nuorodų (nepamirškite atsakomybės atsisakymo), galite gauti pajamų naudodami „AdSense“, strategiškai įdėdami skelbimus į savo svetainę, o remiami įrašai gali padėti jums užsidirbti pinigų iš konkrečių prekės ženklų – tai populiaru tarp apžvalgos tinklaraštininkų. Tinklaraštininkai savo svetainėje taip pat gali parduoti skaitmeninius ar fizinius produktus.

Apsvarstykite laisvai samdomą darbą:

Lengviausias būdas užsidirbti pinigų internete yra imtis darbo ir atlikti jį internete, pavyzdžiui, jei esate rašytojas, administracijos asistentas, grafikos dizaineris, mokytojas, kūrėjas ir pan., tada galite parduoti šiuos įgūdžius ir rasti internete klientų, kurie nori už juos sumokėti. Taip pat yra nesibaigiantis svetainių sąrašas kiekvienam laisvai samdomų darbų sektoriui, pavyzdžiui, laisvai samdomi rašytojai gali kreiptis dėl darbo ne tik tam tikrose internetinėse rašymo darbo lentose, bet ir bendrose laisvai samdomų vertėjų svetainėse, tokiose kaip „Fiverr“, „Freelancer“, „Upwork“. Jei pastebėsite, kad jūsų darbas neturi tiesioginių pinigų uždirbimo internetu srautų, galite ieškoti kitų turimų įgūdžių. Norėdami užsidirbti pinigų internete kaip laisvai samdomas vertėjas, turite pradėti nuo stipraus portfelio kūrimo, nes tai gali reikšti pradėti darbą su kai kuriais geros reputacijos vidutinės klasės prekių ženklais. Gavę stiprų portfelį, galite pradėti susisiekti su potencialiais stambiais klientais, kad uždirbtumėte daugiau pinigų internete.

Sukurkite programą:

Jei nesate kūrėjas, tikriausiai žiūrite į šią pinigų uždirbimo idėją ir jaučiatės šiek tiek įstrigęs, bet laimei, yra būdas sukurti programą, kuri neapima jokių programavimo įgūdžių. Šiomis dienomis rinkodaros specialistai naudoja laisvai samdomų vertėjų platformas, kad surastų nebrangių kūrėjų ir sukurtų jiems skirtas programas. Kalbant apie pinigų uždirbimą iš savo programos, geriausia būtų juos pridėti prie „Google Play“ ir „App Store“. Naudodami nemokamą programą galite pridėti skelbimų ar aukščiausios kokybės funkcijų, kurios padės užsidirbti pinigų, nes nemokama programa pritrauks daugiau žmonių, o jums bus lengviau parduoti.

Tapkite rašytoju:

Didėjant susidomėjimui turinio rinkodara, vis daugiau prekių ženklų ieško puikių rašytojų, norinčių kurti turinį. Sėkmės kaip rašytojo paslaptis yra būti nišos ekspertu. Daugelis rašytojų stengiasi būti generalistai, rašantys įvairioms kategorijoms – nuo maisto iki technologijų, tačiau turėdamas vieną nišą kaip rašytojas, galite parašyti geresnį turinį. Kai turite patirties nišoje, turinį galite pradėti kitu požiūriu, o tai reiškia, kad jūs ne tik sakote tą patį, ką ir kiekvienas kitas straipsnis internete, bet ir kalbate iš praktinės ir patirties pusės ir būtent už tai prekės ženklai tikrai nori sumokėti.

Atlikite vertimo darbus:

Norėdami tai padaryti, turite laisvai kalbėti bent dviem kalbomis. Taigi, jei esate dvikalbis ar netgi mokate daugiau kalbų, tai gali būti puiki idėja užsidirbti pinigų, tačiau turėsite įrodyti savo sugebėjimą versti. Jei turite kalbos išsilavinimą arba turite teksto vertimo patirties, būtinai parodykite savo aplanko pavyzdžius, nes daugumai įmonių reikės vertimo testo. Atminkite, kad turite laisvai kalbėti kalbomis, kurių vertėjas esate, todėl jūs negalite naudoti vertimo įrankių.

Parduokite savo daiktus:

Jei norite užsidirbti pinigų, kartais vienintelė išeitis yra parduoti savo daiktus. Jei esate bedarbis ir nerandate darbo, savo turto pardavimas yra puikus būdas greitai užsidirbti pinigų. Atminkite, kad pristatymo išlaidas, susijusias su pardavimu internetu, būtinai priskirkite pirkėjui. Dauguma žmonių iš karto galvoja parduoti savo šlamštą, pavyzdžiui, knygas, DVD ir kompaktinius diskus, tačiau dauguma žmonių nenori tokių dalykų pirkti. Jei galvojate, kaip greitai užsidirbti pinigų, sutelkite dėmesį į tokius vertingus daiktus kaip nešiojamieji kompiuteriai, televizoriai, telefonai, baldai, dizainerių rankinės ar drabužiai. Pabandykite parduoti tas pačias prekes keliose platformose, pavyzdžiui, galite pabandyti parduoti savo produktą „Facebook“ grupėse ir „Instagram“, o ne tik vienoje iš jų, nes jei visur parduodate savo daiktus, yra tikimybė, kad kažkas juos suras. Būtinai padarykite nuostabias nuotraukas ir jas redaguokite, nes internetinis mažmenininkas nekelia vaizdų tokių, kokie jie yra. Jie samdo fotografą, kad padarytų puikias nuotraukas. Išsiaiškinę, ką parduoti internete, sukurkite savo internetinę parduotuvę naudodami „Shopify“.

Tapkite internetiniu mokytoju:

Galite užsidirbti daug pinigų internete būdami internetiniu mokytoju, nes tikslieji mokslai ir matematika dažnai turi didelę paklausą, be to, pastebima, kad anglų kalba yra populiari tarp tarptautinės auditorijos, todėl jei esate tam tikros srities ekspertas, mokymai gali būti tinkama platforma greitai uždirbti. Tokio tipo darbui būtina turėti kalbos išsilavinimą ar patirtį, todėl pademonstruokite savo išsilavinimą, aukštą kurso vidurkį ar kitą įrodymą, kad esate tinkamas tos temos mokytojas. Jei turite pedagoginį išsilavinimą, greičiausiai atsidursite kuratoriaus pareigose. Jei kalbėjote konferencijoje ar renginyje šia tema, jums taip pat gali būti pasiūlyta mokyti internete. Sutelkite dėmesį į mokymus savo kompetencijos srityje, todėl jei nesate geriausias, tikriausiai neturėtumėte mokyti tos konkrečios temos.

Vairuokite savo automobilį:

Jei turite automobilį, galite užsidirbti papildomų pinigų kaip „Bolt“ arba “Etransport” vairuotojas ar kurjeris, o jei neturite automobilio, vis tiek galite būti pristatymo asmuo, naudodamasis dviračiu ar mopedu. „Bolt“ arba “Etransport” vairuotojai, norintys užsidirbti dar daugiau pinigų iš savo automobilio, gali paversti savo automobilį reklama naudodamiesi „Free Car Media“. Jei turite savo šalutinį verslą, galite demonstruoti savo produktus savo keleiviams, jei jie juos domina ir jei kas nors išreiškia susidomėjimą pirkti jūsų produktus, jūs galite turėti parduodamų produktų po vairuotojo sėdyne, kad keleivis galėtų nusipirkti. Jei klientai neturi pinigų, galite paprašyti jų sumokėti naudodamiesi arbatpinigių funkcija.

Tapkite virtualiu asistentu:

Kadangi tiek daug verslininkų kuria verslą, virtualių asistentų paklausa didėja beveik kasdien. Rašymas, užsakymų apdorojimas, buhalterija, socialinė žiniasklaida ir klientų aptarnavimas – tai tik kelios užduotys, kurių gali būti paprašyta atlikti kaip virtualaus asistento. Galite užsidirbti pinigų internete tokiose svetainėse kaip „Virtual Assistant Jobs“, „Indeed“ ar „Upwork“. Daugelis virtualių asistentų taip pat rado būdų užsidirbti pinigų internetu, kreipdamiesi į prekės ženklus ir verslininkus, klausdami, ar jiems įdomu samdyti virtualų asistentą. Naudodami darbo skelbimo programų ir informavimo derinį, greičiausiai greitai uždirbsite pinigus. Sukurkite aktyvų buvimą socialinėje žiniasklaidoje „Twitter“ ir „LinkedIn“, kad padėtumėte susirasti naujų klientų.

Tapkite „Twitch Streamer“:

„Twitch“ transliacija tampa vis populiaresnė, nors ji pradėjo veikti kaip žaidimų platforma, ji sparčiai vystosi ir apima kitų tipų turinį. Norėdami greitai užsidirbti pinigų „Twitch“, turėsite padidinti savo sekėjų skaičių, todėl jei esate nuoseklus, transliacija „Twitch“ gali padėti greitai sukurti didelę auditoriją. Turite rasti populiarų žaidimą ar kanalą, kuris nėra pernelyg konkurencingas, kad žmonės galėtų lengvai rasti jūsų turinį. Jei norite užsidirbti pinigų internetu iš srautinio perdavimo, turite turėti nuoseklų savo kanalo stilių: ar tai bus juokinga, edukacinė ar linksma. Įsitraukimas į „Twitch“ pokalbių funkciją yra dar vienas būdas padidinti savo sekėjų skaičių. Yra penki būdai gauti pajamų iš „Twitch“ kanalo: produktų pardavimas, prekės ženklo rėmimas, gerbėjų aukos, prenumeratos ir „Twitch“ skelbimai. Kaip „Twitch“ transliuotojas, norėsite sutelkti dėmesį į visus penkis pajamų gavimo metodus, kad užtikrintumėte didžiausią finansinę naudą. „Twitch“ galite uždirbti daugiau nei „YouTube“, todėl tai yra viena iš geriausių pinigų uždirbimo idėjų vaizdo įrašų kūrėjams.

Investuokite į akcijas:

Galite greitai užsidirbti pinigų investuodami į akcijas ir nors tai gali būti vienas didžiausių atlygių, jis taip pat gali prarasti visus jūsų pinigus, jei esate nepatyręs. Peržvelkite įmonės, kurioje dabar dirbate, investicijas ir ar jie leidžia investuoti į įmonės akcijas. Jei taip, užsiregistruokite.

Parduokite savo fotografiją:

Nesvarbu, ar esate profesionalus fotografas, ar tiesiog mėgstate fotografuoti, galite gauti pajamų iš savo fotografijos keliais būdais. Galite greitai užsidirbti, paskelbdami savo fotografijos paslaugas savo bendruomenės vietinėse „Facebook“ grupėse. Jei norite daugiau parodymų, galite naudoti tokią svetainę kaip „Burst“, tačiau, jei norite greitai gauti pajamų iš savo telefono fotografijos, galite naudoti „Foap“.

Parduokite savo drabužius internetu:

Tikėtina, kad turite drabužių, kurių nenešiojote per pastaruosius metus, todėl užuot leidę jiems užimti vietą jūsų spintoje, kodėl gi neapsvarčius galimybės juos parduoti. Nesvarbu, ar parduodate savo drabužius, rankines ar batus, yra nemažai svetainių, kuriose galite parduoti naudotus mados gaminius, pvz., “Vinted”. Galite užsidirbti pinigų internete parduodami keliose skirtingose ​​platformose, o jei norite parduoti daiktus asmeniškai, galite naudoti „Facebook“ pirkimo ir pardavimo grupes savo bendruomenėje, kad surastumėte žmonių internete ir asmeniškai parduotumėte prekes. 

Parduokite domenus:

Jei reguliariai perkate domenų vardus, bet nesugebate jų naudoti, visada galite pabandyti juos parduoti, kad gautumėte pelno, tačiau domenų pardavimas yra labai konkurencingas. Jei turite vieno žodžio .com domeną, turėsite daugiau galimybių parduoti, o žodžiai, kurių paieškos apimtis didelė, taip pat gerai parduodami. Be to, domenai, kurie tuo metu yra populiarūs, turi didesnę galimybę būti parduoti, pavyzdžiui, prieš metus „Fidget Spinner“ domenus buvo lengviau parduoti nei dabar. Galite ieškoti galimų domenų pavadinimų ir nusipirkti pasirinktinį domeną iš “Interneto vizija” arba “Hostinger” platformos. Galite parduoti savo domenus aukcionuose. Peržiūrėkite domenus, kurių kainos didžiausios, ir sužinokite, kokio tipo domenai parduodami gerai, nes tai padės jums sužinoti, ar jūsų domenus verta parduoti, ir kiek pinigų galite uždirbti juos parduodami.

Parduokite savo dizainą internetu:

Grafinis dizainas yra nuostabus įgūdis, iš kurio galite užsidirbti keliais būdais: galite spausdinti pagal poreikį ir parduoti savo dizainą pasirinktiems produktams, arba galite pateikti savo dizainą šaltinių platformoje, pvz., „99 Designs“. Galite sukurti savo grafiką, šablonus ir dar daugiau ir parduoti juos tokiose prekyvietėse kaip „GraphicRiver“ ar „Creative Market“ arba galite pasiimti kai kuriuos klientus ir dirbti laisvai samdomu grafiku.

Testuokite svetaines, programas ir programinę įrangą:

Jei jus domina naudotojų patirtis ir produktų testavimas, tai gali būti tai, ko ieškote, nes verslininkai ieško žmonių, kurie galėtų pateikti atsiliepimų apie jų svetaines ir programas. Tai vienas greitas būdas užsidirbti pinigų internete, o jums bus pateiktas klausimų rinkinys, į kurį turite atsakyti naršydami jų svetainę. Vaizdo įraše jūs perduosite savo idėjas ir atsiliepimus verslininkui naršydami jo svetainėje ar programoje. Šioje srityje gali būti didelė konkurencija, todėl turite greitai veikti, kai pridedama nauja svetainė ar programa, kurią reikia testuoti. Tie, kurie nori užsidirbti pinigų internete testuodami programinę įrangą, gali naudoti įrankį, vadinamą „Software Judge“.

Tapkite „TikTok“ konsultantu:

Vienas iš madingiausių naujų būdų užsidirbti pinigų internete yra tapti „TikTok“ konsultantu, nes prekės ženklai susisieks su jumis, norėdami išsiaiškinti vaizdo įrašų idėjas, sukurti patrauklią biografiją ir dar daugiau. Tai puiki galimybė užsidirbti pinigų skaitmeniniams “klajokliams”, nes galite valdyti visą verslą iš savo išmaniojo telefono. Palyginti su „Instagram“, „TikTok“ yra palyginti nauja ir neišnaudota rinka, todėl padedant prekės ženklams didinti prekės ženklo žinomumą programoje gali pasisekti, tačiau prieš pradėdami siūlyti „TikTok“ konsultacijas įmonėms, turite turėti keletą talentų. Svarbiausia žinoti, kaip sukurti “virusinius” vaizdo įrašus, kurie priverstų žmones bendrauti su prekės ženklais.

Parduokite sveikinimo atvirukus:

Jei turite įgūdžių išsirinkti tobulą sveikinimo atviruką įvairioms progoms, tai gali būti paprastas būdas užsidirbti pinigų internete: galite atidaryti sveikinimo atvirukų prekės ženklą, skirtą tam tikrai gyventojų grupei, pavyzdžiui, galite pasidaryti sveikinimo atvirukus, skirtus vadovams už pelningus sprendimus praėjusiais metais arba galite kreiptis į sveikatos priežiūros specialistus, norinčius padėkoti savo pacientams, kad jie pasirinko jų kliniką. Kurdami korteles, galite naudoti internetinį grafikos įrankį, pvz., „Photoshop“ ar „Canva“, nes šios priemonės leidžia lengvai sudėti gražiai atrodančias korteles, kurios nudžiugins bet ką.

Tapkite gerai apmokamu nuotoliniu laisvai samdomu darbuotoju:

Šiais laikais labai reikalingi nuotolinius darbus atliekantys specialistai, todėl jei turite skaitmeninių įgūdžių, galite pradėti karjerą internete. Laisvai samdomų darbuotojų svetainės, tokios kaip „Upwork“ ir „Flexjobs“, leidžia žmonėms dirbti visą darbo dieną internete, neieškant klientų. Galimos darbo vietos apima platų spektrą, įskaitant grafinį dizainą, logotipo dizainą, interneto dizainą, infografiką, balso perdavimą ir dar daugiau.

Pradėkite sėkmingą transliaciją:

Garso turinio, kaip perspektyvios turinio rinkodaros, iškilimas yra stipresnis nei bet kada. Paleisdami savo transliaciją, galite sukurti savo laidą, aptarti jums įdomias temas ir užsidirbti iš savo transliacijos naudojant skelbimus ir rėmimą. Norėdami pradėti, turite pasirinkti podcast’ų prieglobos įmonę, kurioje norite saugoti failus ir bendrinti juos su visomis pagrindinėmis platformomis, tokiomis kaip „iTunes“, „Stitcher“, „Spotify“ ir „TuneIn“. Jie taip pat leidžia įterpti podcast’o grotuvą tiesiai į savo svetainę ir galite parodyti vieną epizodą arba geriausių epizodų grojaraštį.

Prisijunkite prie socialinių investicijų tinklo:

Socialiniai investicijų tinklai leidžia jums bendradarbiauti su kitais prekiautojais, sudaryti pagrįstus sandorius ir naudoti internetinius įrankius, kad būtų galima stebėti visas savo akcijas, indeksų fondus ir kriptovaliutas. Prekybos sluoksniuose plačiai žinomas kaip „interneto amžiaus turto valdymas“, „Personal Capital“ padeda jums investuoti į finansines lėšas taikant protingą, duomenimis pagrįstą valdymo metodą. Tai yra patikimas šaltinis lyginant įkainius ir geriausia yra tai, kad jūs gaunate momentinius ir tikslius rezultatus nemokėdami nė cento. Tai labiausiai naudinga studentams, ieškantiems paskolų, nes ji padeda jiems rasti geriausią įmanomą variantą. „Credible“ taip pat padeda studentams gauti geresnius pasiūlymus ir refinansuoti savo paskolas.

Išnuomokite savo daiktus internete:

Galbūt jūs taip nekenčiate vairuoti, kad jūsų automobilis 80% laiko būna garaže. Kodėl gi ne užsidirbti papildomų pajamų, išnuomojant jį? Galbūt turite atsarginį arba retai naudojamą dviratį, jį taip pat galite išnuomoti. Šiais laikais galite išnuomoti praktiškai viską, kas jums priklauso, o naudodami „Style Lend“ galite išnuomoti visą savo spintą, įskaitant batus, rankines ir aksesuarus. Kai jūsų namuose nebus netvarkos, netgi suprasite, kad turite visą laisvą  kambarį, kurį galite išnuomoti, o „Airbnb“ leidžia lengvai išnuomoti kambarį trumpalaikiams svečiams. Norėdami užsidirbti papildomų pinigų išnuomodami savo prekes, būtinai padarykite daug aukštos kokybės nuotraukų, nes tai gali lemti greitesnę nuomą ir didesnius įkainius, be to, turėsite sukurti išsamius ir patrauklius produktų aprašymus. Kuo daugiau žmonių turi informacijos, tuo didesnė tikimybė, kad jie susidomės.

Veskite internetinius seminarus:

Interneto seminarų priegloba yra nuostabi dėl įvairių priežasčių, nes ji padeda pritraukti sekėjų į jūsų svetainę ir taip padidinti pardavimus. Ir ne tik parduoti, bet ir užsidirbti pinigų naudojant internetinius seminarus be jokio produkto. Galite tiesiog surengti internetinius seminarus ir užsidirbti pinigų naudodami filialų nuorodas, taip galite užsidirbti pinigų, nukreipti auditorijai naudingus produktus, kurie jiems bus tikrai naudingi, o tai tarsi reklamuoti filialų nuorodas savo tinklaraščio įraše. Vidutinis internetinis seminaras turėtų trukti apie 45 minutes, kur idealiu atveju turėtumėte kalbėti pusvalandį ir palikti apie 10-15 minučių klausimų ir atsakymų sesijai su savo auditorija. Klausimai ir atsakymai padeda vertingai bendrauti asmeniškai ir padeda dalyviams gauti trokštamus atsakymus. Net statistika rodo, kad 92% tiesioginių internetinių seminarų dalyvių nori tiesioginių klausimų ir atsakymų sesijos pabaigoje.

Investuokite visose rinkose:

Daugelis žmonių vis dar mano, kad investuoti yra kažkas sudėtingo ir rizikingo, tačiau dėl naujų pinigų uždirbimo programų ji yra paprastesnė ir prieinamesnė nei bet kada. „Robinhood“ programa leidžia greitai investuoti į akcijas ir kriptovaliutas. Kalbant apie akcijas, ieškokite indeksų fondų, nes jie suteikia plačiausią ir įvairiausią asortimentą visoje rinkoje. Jei norite uždirbti daug pinigų investuodami, žiūrėkite į tai kaip į ilgalaikę strategiją ir nesijaudinkite dėl trumpalaikių rinkos svyravimų. Tiesiog naudokitės dolerio vidurkio nustatymu ir nusipirkite platų akcijų asortimentą, kuris padės apsaugoti jus nuo bet kokių nuosmukių ir tada jums nereikia gaišti savo brangaus laiko, pinigų ir energijos bandant pergudrauti rinką.

Naudokite savo kodavimo įgūdžius:

Kodavimo įgūdžiai yra neįtikėtinai vertingi šiandieniniame skaitmeniniame pasaulyje, nes technologijos nuolat keičiasi. Kodavimo darbai auga 50% greičiau nei bendra rinka. Su šiais pasikeitimais atsiranda didžiulė paklausa žmonių, kurie gali kurti, atnaujinti, prižiūrėti ir parduoti pokalbių robotus, todėl jei turite įgūdžių šioje srityje arba norite mokytis, galite užsidirbti daug pinigų. Taip pat galite užsidirbti daug pinigų internete koduodami naujus „Amazon Alexa“ įgūdžius. 2017 m. gegužės mėn. „Amazon“ pradėjo savo „Alexa Developer Rewards“ programą, kad sumokėtų koduotojams už paklausių „Alexa“ įgūdžių ugdymą. Būtinai sukurkite tam tikrą turinį ir paskelbkite jį socialinėje žiniasklaidoje, kad taip pat pradėtumėte pritraukti daugiau natūralaus srauto.

Nekilnojamojo turto sutelktinis finansavimas:

Nekilnojamojo turto sutelktinis finansavimas yra naujas ir įdomus investavimo modelis, todėl jei turite daug santaupų ir norite padidinti savo indėlį, tuomet bendras investicijos į nekilnojamąjį turtą gali būti jums reikalingos. Ekspertai kruopščiai įvertino statistiką ir dabartines investavimo tendencijas, o turėjimas nekilnojamojo turto sutelktinio finansavimo projektų akcijų yra vienas geriausių būdų, kaip išeiti į pensiją be rūpesčių. Naudodami sutelktinį nekilnojamojo turto finansavimą, galite investuoti į dviejų tipų projektus: akcijų sutelktinį finansavimą ir skolų sutelktinį finansavimą.

Tarpusavio skolinimas:

Kaip rodo pavadinimas, tarpusavio skolinimas yra finansų sistema, leidžianti skolinti pinigus tiesiogiai skolininkams. Čia nėra tarpininko, o tarpusavio skolinimas veiksmingai pašalina užkimštus bankus ir skolinimo įstaigas. Individualūs investuotojai, tokie kaip jūs, ir skolininkai susitinka internete per konkrečią platformą arba lygiavertę bendrovę. Nors tai yra šiek tiek nauja rinka ir žmonės neseniai pradėjo investuoti naudodami šią terpę, ji sparčiai auga. Tai taip pat nerodo sulėtėjimo požymių, o jei reikia statistikos, tarpusavio skolinimo pramonė iki 2025 m. gali pasiekti daugiau nei 1000 mlrd. Turite būti atsargūs rinkdamiesi potencialų skolininką, kuris skolinsis jūsų pinigus, kad jūsų lūkesčiai atitiktų skolininko profilį. Be to, priklausomai nuo jūsų investicijų tipo, galite uždirbti iki 12% per metus ar daugiau. Tai reiškia, kad tai yra rizikingesnės paskolos, ir jei norite žaisti saugiai, vis tiek galite sudaryti iki 2–5% per metus.

Dabar žinote labai daug būdų, kaip užsidirbti pinigų internete. Galite pradėti uždirbti naudodamiesi filialų rinkodara, parduodami fizinius ar skaitmeninius produktus arba nuomodami savo daiktus. Dalijimasis žiniomis, vaizdo įrašų kūrimas, rašymas ir programos kodavimas yra puikios galimybės verslo pradžiai. Jūs netgi galite sukurti savo įmonę naudodami virtualų asistentą arba padidinti turtą investuodami. Žinoma, norėdami pasiekti didžiausią sėkmę, turite pateikti vertę ir išlikti pažangiausiais šioje paklausos ekonomikoje. Išsiaiškinus savo unikalų pardavimo tašką ir išmokus parduoti savo įgūdžių vertę, jūs galite realiai praturtėti.

Elektroninės parduotuvėsSocialiniai tinklai

Comments are disabled.