Kas Yra Gera Interneto Svetainė?


Kuriant internetinę svetainę svarbiausias dalykas yra sukurti gerą interneto svetainę. Gali būti sunku paaiškinti, kas yra gera svetainė, nes tikriausiai nėra lengvo ir visiems tinkamo atsakymo. Kaip ir daugelyje kitų dalykų, greičiausiai į šį klausimą atsakymas yra toks: tai priklauso nuo to… Nuo to, kokią svetainę turite ir ko norite pasiekti? Nuo to, kam norite ją nukreipti ir panašiai, tačiau, laimei, yra keletas geriausių praktikų, kurios gali jums padėti. Taigi, išvardinsime pagrindinius elementus, kurie gali padėti kiekvienai internetinei svetainei tapti gera svetaine ir geresniu paieškos rezultatu.

Septyni geros interneto svetainės elementai:

Daug dalykų, kuriuos laikome svarbiais gerai svetainei, sunku kiekybiškai įvertinti, pavyzdžiui, daug kalbama apie SEO kokybę. Net „Google“ jau daugelį metų sako, kad turėtumėte sutelkti dėmesį į savo svetainės ir turinio kokybę. Po kiekvieno „Google“ įdiegto algoritminio atnaujinimo atsakymas tiems, kurie prarado reitingą, yra tas pats: tai gali būti ne jūsų kaltė, nes kitos svetainės gali labiau tikti šiai konkrečiai užklausai. Nepaisant to, turėtumėte stengtis užtikrinti bendrą turinio kokybę. Žmonės renkasi paieškos kokybės vertintojų gaires, norėdami sužinoti, kaip tai padaryti, ir ieškodami kokių nors patarimų. Turėtumėte visada tobulinti savo turinį ir būtinai atsižvelgti į naudotojo ketinimus ir potencialių klientų elgesį, todėl periodiškai peržiūrėkite raktinių žodžių tyrimą. Be to, patikrinkite savo nišą ir tai, kas vyksta jūsų rinkos dalyje, nuolat vertinkite savo SEO strategiją, įsijauskite į besikeičiančią rinką ir raskite naujų galimybių. Iš esmės holistinis SEO padeda siekti geriausio rezultato, o tai reiškia, kad reikia optimizuoti kiekvieną svetainės dalį visais lygmenimis – nuo ​​naudotojų ketinimų patenkinimo jūsų turiniu iki puikios naudotojo patirties. Jei sujungsite visus šiuos dalykus į tvirtą SEO strategiją, įgyvendinsite patobulinimus ir stebėsite rezultatus, tada jūsų svetainė taps tikrai gera.

1. Jūsų svetainė tenkina naudotojo ketinimus ir turi aiškų tikslą:

Turite turėti aiškią savo interneto svetainės misiją ir tikslą, todėl jei norite, kad jums pasisektų, turite pažinti savo auditoriją. Turite viską apie juos atskleisti ir išsiaiškinti, ko jiems iš tikrųjų reikia, pvz., ar jūsų produktas ar paslauga tik siūlo galimą problemos sprendimą, ar tai tikrai pagerina jūsų kliento gyvenimą. Tai, ką jūs siūlote žmonėms, turi atitikti tai, ko žmonės nori ir ko jiems reikia. Tai reiškia, kad turėtumėte nustatyti savo svetainės paieškos tikslą, todėl atraskite įvairius būdus, kaip žmonės gali patekti į jūsų puslapius, ir pritaikykite juos taip, kad atsakytų į jų klausimus. Suplanuokite naudotojo kelionę nuo A iki Z ir pateikite turinį strateginėse vietose, taip pat atidžiai stebėkite, kaip formuluojate atsakymus.

2. Jūsų svetainė turi techninį meistriškumą:

Gera svetainė yra lengvai tikrinama ir parodo paieškos sistemoms, ką ji gali ir ko negali indeksuoti. Gerose svetainėse nėra daug klaidų, todėl ji turi būti labai greitai įkeliama iš bet kurios pasaulio vietos. Įsitikinkite, kad darote viską, ką galite, kad šie puslapiai būtų įkelti kuo greičiau. Techninis SEO yra nepaprastai svarbus, bet jūs galite aplenkti kreivę, jei teisingai išmoksite pagrindus. Kruopščiai pagalvokite, kurią TVS ketinate naudoti ir kaip ją paleisti, pvz., WordPress“ suteikia viską, ko reikia, jis yra tvirtas, lankstus ir turi daug sekėjų. Taip pat būtinai pasirinkite patikimą prieglobos įmonę, kuri yra lanksti ir naudinga.

3. Jūsų svetainė yra patikima, saugi ir apsaugota:

Tiek paieškos sistemos, tiek naudotojai ieško signalų, rodančių pasitikėjimą. Jiems įdomu, kodėl verta pasitikėti jūsų svetaine ir turiniu, todėl tokie dalykai, kaip reguliarios prastovos, gali būti aplaidžios priežiūros požymis. O tai, kad trūksta žalios užrakto piktogramos gali reikšti, kad į saugumą nežiūrima rimtai. Turite žinote, kad yra daug užuominų, kurių žmonės ieško svetainėse. Paieškos sistemos, tokios kaip “Google”, nori suteikti ieškantiems geriausius įmanomus rezultatus, todėl jei paieškos variklis abejoja jūsų teiginiais, kad patvirtintumėte savo turinį, jis tiesiog nerodys jūsų turinio. Vietoj to paieškos variklis pasirinks rezultatą, kuris pasirodė esąs geras ir patikimas. Štai kodėl jums reikia stengtis siekti savo patikimumo visais lygiais – tiek techniniais, tiek turiniu. Be to, jūsų svetainė turėtų būti saugus lankytojų prieglobstis, todėl turite sutvarkyti savo saugumą, nes svetainė, į kurią buvo įsilaužta, jūsų niekur nenuves. Turėtumėte naudoti naujausią programinę įrangą, sutvarkyti SSL, kurti stiprius slaptažodžius ir naudoti įvairius įrankius, kad apsaugotumėte savo svetainę nuo atakų.

4. Jūsų svetainė turi puikų dizainą ir puikų UX:

Svetainės grožis kiekvienam žmogui gali būti asmeninis dalykas. Apie svetainės grožį kalbėkime taip, lyg svetainės dizainas turi padėti pasiekti ieškančiųjų užsibrėžtus tikslus. Jūsų skleidžiama žinutė turi būti aiški, o dizainas – gerai apgalvotas, bet dar svarbiau, kad jūsų svetainė turėtų būti aiški ir paprasta naudoti visiems. Taip pat turite atsižvelgti į vartotojo patirtį: tai ne tik tai, kaip kažkas atrodo, bet ir kaip jis jaučiasi. Tai suteikia vartotojams malonią patirtį, ką jie ir turėtų prisiminti. UX dizainas neleidžia vartotojams ilgai laukti, kol jūsų puslapiai bus įkelti dėl spalvų schemos. Laimingi vartotojai gali turėti didesnį pirkimo ketinimą, jei sutvarkykite visus šiuos dalykus.

5. Jūsų svetainėje yra nuostabus, į vartotoją orientuotas turinys:

Būkite orientuoti į vartotoją, o ne į įmonę. Geras svetainės turinys padeda jūsų naudotojams pasiekti savo tikslus, o jūs privalote pasiūlyti šį turinį tinkamu momentu, tuo pat metu aiškiai matydami verslo tikslus. Norėdami tai padaryti, turite žinoti savo vartotojus, suprasti juos, jų elgesį ir sutelkti savo turinį į tai. Jūsų siūlomas turinys turi būti aiškus ir lengvai suprantamas, naudojant kalbą, kurią gerai žino jūsų naudotojai, tačiau stenkitės pateikti kažką unikalaus, pvz., atlikite tyrimą ir pateikite originalią ataskaitą.

6. Jūsų svetainė yra pritaikyta mobiliesiems (tiksliau, pirmiausia sukurta mobiliesiems):

Per pastaruosius porą metų mobiliojo ryšio srautas augo ir auga. Jei jūsų svetainė šiuo metu nėra pritaikyta mobiliesiems, tikrai turėtumėte ją tobulinti ir pritaikyti mobiliesiems skirtą SEO. Jei jūsų svetainė jau kurį laiką buvo pritaikyta mobiliesiems, vis tiek yra laikas pradėti kurti kitą svetainę mobiliesiems. Tai nėra nauja koncepcija, nes dauguma svetainių vis dar kuriamos pirmiausia staliniams kompiuteriams, t.y. sukūręs darbalaukio vaizdą, dizaineris sumažina jį iki mobiliojo dydžio, todėl ji dažnai praranda savo autentiškumą ir šviežumą. Pritaikę mąstyseną pirmiausia mobiliesiems, galėsite sutelkti dėmesį į užduotis, kurias naudotojai turėtų atlikti jūsų svetainėje mobiliesiems. Tai padeda išvalyti netvarką ir, dažniausiai, leidžia sukurti minimalų ir visiškai sutelktą dizainą. Įsidėmėkite, kad mažiau yra daugiau.

7. Jūsų svetainė gali „kalbėti“ tiesiogiai su paieškos sistemomis:

Daugelį metų paieškos sistemos bandė skaityti puslapių turinį, kad nustatytų, apie ką tas puslapis yra. Joms reikia šio turinio, kad galėtų suderinti paieškos užklausą su indeksuotais puslapiais, kurie pateikia geriausius atsakymus į šią užklausą. Paieškos sistemoms reikia šiek tiek patarimų, kad jie atrastų tikrąją puslapio elementų reikšmę. Įveskite struktūrinius duomenis schemos formatu, nes ji yra tarsi vertėjas paieškos sistemoms. Jame aprašomi puslapio elementai, todėl paieškos sistemos dabar gali užtikrintai pasakyti, kad apžvalga yra apžvalga, o receptas – receptas. Savo ruožtu, kadangi „Google“ yra labai tikra dėl turinio, pažymėjus šiuos elementus paieškos rezultatų puslapiuose gali būti pateikti turtingi rezultatai. Tai apima informaciją, įvertinimus žvaigždutėmis, DUK išskleidžiamuosius meniu, perbraukiamus nurodymų langelius mobiliajame telefone ir daug daugiau. Struktūriniai duomenys yra viena iš sričių, kurioms šiomis dienomis paieškos sistemos išleidžia daug išteklių, todėl būtinai įtraukite. “Yoast SEO” sukuria visą jūsų svetainės grafiką, todėl paieškos sistemos žino ne tik, ką viskas reiškia, bet ir kaip viskas susieta su didesniu vaizdu.

Kuriant gerą svetainę reikia daug dalykų. Tai nėra tiesiog domeno įsigijimas, „WordPress“ įdiegimas ir šauniai atrodančios temos pasirinkimas. Jums reikia strategijos, kuri tikriausiai yra svarbiausias geros svetainės elementas. Be to, pateikti keli svarbiausi elementai, į kuriuos turėtumėte sutelkti dėmesį kurdami ar tobulindami svetainę, taip pat padės sukurti gerą interneto svetainę ar elektroninę parduotuvę.

Interneto svetainės

Comments are disabled.