Kiek Gera Kainuoja Interneto Svetainė?


Interneto svetainė – tai puslapis internete, kuris suteikia visą reikalingą informaciją apie prekes ar paslaugas. Sukurti gerą internetinę svetainę gali puikiai šią sritį išmanantys profesionalai, pvz., “Pixt Medija” komanda. Jūs galite susisiekti su šiais internetinių svetainių kūrėjais ir įsigyti internetinės svetainės sukūrimo paslaugą.

Internetinių svetainių kaina:

Paprastai internetinių svetainių kaina skiriasi ir priklauso nuo šią paslaugą teikiančios įmonės patirties, programuotojų įgūdžių ir svetainės tipo. “Pixt Medija” komandą sudaro tik kvalifikuoti programuotojai, kurie specializuojasi įvairaus tipo internetinių svetainių kūrime. Komandos teikiamų paslaugų kainos:

  • “WordPress” šabloninės svetainės kaina yra nuo 550 Eur;
  • Elektroninės parduotuvės kaina nuo 850 Eur;
  • Unikalus projektas – nuo 1200 Eur;
  • Internetinis skelbimų ar naujienų portalas – nuo 3500 Eur.

Svetainių kūrėjai – “Pixt Medija” – dirba tiksliai pagal “Google” standartus, tokius kaip lengvas svetainės valdymas, mobili versija, greitas užkrovimas svetainės atidarymo metu. “Pixt” komanda įdarbina internetą tam, kad klientai gautų maksimalią naudą. Jei jūs norite turėti patrauklią klientui internetinę svetainę ir gauti nenutrūkstamą užklausų srautą telefonu ir elektroniniu paštu, tada susisiekite nemokamai konsultacijai:

  • Internetu: https://pixt.lt;
  • Telefonu: +370 644 54348;
  • Elektroniniu paštu: info@pixt.lt

Visiems “Pixt” komandos atliktiems projektams taikoma patikima metodika, todėl klientai moka tik už rezultatą, kuris gali būti pagrįstas statistiniais duomenimis. Komanda sukūrė ir “Google” paieškoje iškėlė ne vieną šimtą svetainių. Dėl to komanda puikiai žino, kas efektyviai veikia, o jums nereikia švaistyti didelių finansinių resursų. Ši internetinių svetainių kūrėjų komanda veikia jau daugiau nei aštuonerius metus, todėl puikiai įvaldė “Google” variklio standartus ir reklamos skelbimų veikimo principus. “Pixt Medija” jau pasitiki daugiau nei 300 klientų, kurie liko patenkinti komandos darbu. Pavyzdžiui, vienai paslaugų įmonei komanda sukūrė naują internetinę svetainę, pritaikė ją “Google” paieškai ir aktyvavo mokamą reklamą, todėl ši paslaugų įmonė kiekvieną dieną gauna 5 – 8 klientų užklausas.

Interneto svetainės

Comments are disabled.