Nuotraukos dydžio keitimas internetu (Online)


Noriu pasidalinti puikiu įrankiu, kurį mes naudojame kiekvieną dieną. Kuo jis patrauklus? Labai greitas darbo atlikimas ir pakankamai daug galimybių. Su šiuo įrankiu galima pakeisti dydį vienai ar daugybei nuotraukų vienu metu. Tai labai padeda kuriant interneto svetaines. Klientai dažnai atsiunčia nuotraukas, kurios yra ne optimalaus dydžio, pavyzdžiui, 5000×3000 px. Tai kenkia svetainės krovimo greičiui ir apkrauna serverį. Tokio failo dydis gali siekti ir 10 megabaitų. Tad parodysiu kaip naudotis šiuo įrankiu, kad gautumėte maksimalią naudą.

Nuotraukų dydžio redaktorius

Bulk Resize Photos” – šis įrankis veikia internetu (online), tad nereikia siųsti ir instaliuoti jokių programų. Tiesiog įkelkite pasirinktas nuotraukas ir būsite nukreipti į pasirinkimų langą.

Sumažinti procentais (Scale)

Nuotraukos mažinimas procentais tinka tuo atveju, jeigu turite vienodo dydžio nuotraukas ir tiksliai žinote, keliais procentais norite jas sumažinti. Pavyzdžiui, jei norite sumažinti dvigubai, tiesiog įveskite 50 % į pasirinkimo laukelį.

Failo dydis (File size)

Failo maksimalaus dydžio nustatymas gali praversti tada, kai įdedate nuotraukas į kokią nors interneto svetainę ir ji turi maksimalaus dydžio nustatymą. Tad tiesiog įkelkite nuotraukas, nustatykite jums tinkamiausią jų dydį ir spauskite žalią mygtuką „pradėti“.

Tikslūs parametrai (Exact Dimensions)

Būna situacijų, kai nuotraukų dydis turi būti vienodas. Pavyzdžiui, jeigu keliate darbų nuotraukas ir norite, kad jos būtų identiško aukščio bei pločio. Jeigu norite, kad nuotraukos nebūtų ištemptos, pasirinkite (uždėkite varnelę) „Use padding to avoid stretching or squashing images“, tokiu atveju perteklinė vieta bus užpildyta baltu fonu.

Tikslus nuotraukos plotis ir aukštis (Width and Height)

Ši funkcija taip pat nelieka nepanaudota. Jeigu nenorite balto fono, tai naudodami tikslius parametrus galite tiesiog nustatyti norimą nuotraukos plotį ar aukštį. Aukštis bus automatiškai pritaikytas. Ši funkcija puikiai tinka norint optimizuoti nuotraukas ar logotipą savo interneto svetainei.

Ilgiausias parametras (Longest Side)

Ši funkcija panaši į aukščiau minėtą funkciją, skirtumas toks, kad jums nereikia nustatyti, kad aukštis ar plotis būtų didesnis. Sistema automatiškai parenka ilgesnį parametrą ir prie jo pritaiko trumpesnį. Šis būdas yra mūsų mėgstamiausias. Visiškai negaišdami laiko sutvarkome nuotraukas ir neapkrauname klientų ar savo svetainių. Interneto svetainė, kuri greičiau kraunasi, gauna geresnius SEO įvertinimus.

Automatinė funkcija

Jeigu norite padėti draugui ar klientui susitvarkyti nuotraukas ir neturite laiko aiškinti, kaip tą padaryti, galite tiesiog nustatyti reikiamus parametrus. Nukopijuokite nuorodą esančią apačioje ir nusiųskite žmogui, kuriam tai aktualu. Jis tiesiog spustels jūsų siųstą nuorodą ir į svetainę sukels nuotraukas. Likusį darbą atliks sistema, o jūs gausite karmos taškų už suteiktą pagalbą.

Interneto svetainės

Comments are disabled.