Projektai

Depeche Coffee

Kurdama “Depeche Coffee” siekiu, kad meistriškai ir šviežiai paskrudintą kavą būtų galima nusipirkti kiekvienam, ne tik atėjus į Halės turgų, bet ir neišėjus iš namų – užsisakant e.parduotuvėje ir gaunant į paštomatą arba pristatant tiesiai į Jūsų namus!

Peržiūrėti projektą

ICA Summit

InLinum organizes highly specialized, close-door global platforms of strategic gatherings, such as summits, exhibitions, conferences, face-to-face business meetings.

Peržiūrėti projektą

AutoGrupė

UAB „Autogrupė“ – įmonė, teikianti patikimų, kokybiškų, techniškai tvarkingų ir ekonomiškų automobilių bei jų aksesuarų nuomos paslaugas konkurencingomis kainomis.

Peržiūrėti projektą

Jolista

Mūsų asortimente tik aukščiausios kokybės standartus atitinkantys plastikiniai langai, kur sau tinkamiausią modelį išsirinks net ir labai išrankus klientas.

Peržiūrėti projektą

TORX

Torx.lt daugiau nei 20 metų prekiauja įvairiais tvirtinimo elementais ir darbo įrankiais. Įmonės produkciją naudoja daugelis statybos organizacijų ir individualių vartotojų.

Peržiūrėti projektą

MilnyParlon

MILNY PARLON – Luxury Personal Shopping & Styling company influenced by the global “Big Four” fashion capitals: Milan – New York – Paris – London.

Peržiūrėti projektą

Rūkauta

MB „Rūkauta“ – šviežiai rūkytą žuvį gaminanti ir ja prekiaujanti įmonė. Mūsų rūkyta žuvis išsiskiria savo šviežumu, kokybe ir, žinoma, gardžiu skoniu.

Peržiūrėti projektą

BalticProud

As young girl, we always packed our car and headed to the beach for weekends each summer. It was only an hour’s drive away from Siauliai, but to a small girl it always seemed like an endless journey before we arrived; the place where the dense pine woods parted and the beautiful Baltic Sea came into view.

Peržiūrėti projektą