TOP Lietuvių Kalbos Teksto Taisymo Įrankių Internete


Pavargote nuo gėdingų gramatikos, stiliaus ir kitų klaidų savo rašomame tekste? Raskite ir lengvai ištaisykite gramatines, rašybos, skyrybos, stiliaus ir kitas klaidas naudodami gramatikos taisymo programas. Teksto taisymo programų internete galite rasti įvairių – nuo mokamų iki nemokamų. Šių programų veikimo esmė – gramatikos taisymo programinė įranga nuskaito jūsų tekstą, randa visų tipų rašymo klaidas. Tai gali būti gramatikos, skyrybos, rašybos ir stiliaus klaidos bei kitos su sakinio struktūra susijusios problemos. Be gramatikos taisyklingumo, kai kuri programinė įranga taip pat yra pakankamai sudėtinga ir gali įvertinti rašymo toną, teksto stilių ir sintaksę. Kitos programos, pavyzdžiui, „Grammarly“, taip pat turi įmontuotą tikrintuvą, užtikrinantį, kad jūsų straipsnis yra 100% unikalus. Pasirinkite norimą teksto redagavimo programą ir pradėkite sklandų savo tekstų rašymą.

“Grammarly” teksto taisymo įrankis

“Grammarly” – tai teksto rašymo įrankis, su kuriuo galite rašyti drąsiai, aiškiai ir be klaidų. Naudodami „Grammarly“ gaukite teksto taisymo pasiūlymų, kai rašote darbalaukio programose ir žiniatinklio svetainėse. Galite redaguoti tekstą pereidami tarp programų, socialinių tinklų, dokumentų, pranešimų ir elektroninių laiškų. Be gramatikos ir rašybos, šis įrankis taip pat padeda redaguoti stilių ir toną. „Grammarly“ teksto redagavimo pasiūlymai yra išsamūs, padedantys sukurti tekstą tokį, kokio norite.

“Grammarly” privalumai:

 • Tai yra nemokama teksto redagavimo programa.
 • Programa siūlo daug rašymo stilių, gramatikos, žodyno ir sintaksės taisymo pasirinkimų.

“ProWritingAid” teksto taisymo įrankis

“ProWritingAid” – tai teksto taisymo įrankis protingesniam rašytojui. Tai yra ne tik gramatikos tikrinimo įrankis, bet ir stiliaus redaktorius bei rašymo mentorius viename pakete. „ProWritingAid“ yra vienintelė platforma, siūlanti pasaulinio lygio gramatikos ir stiliaus tikrinimą kartu su išsamesnėmis ataskaitomis, kurios padeda sustiprinti tekstą. Šis įrankis suteikia daugiau funkcijų nei bet kuri kita teksto redagavimo programinė įranga. Kad ir koks rašytojas būtumėte, „ProWritingAid“ padės tobulinti rašymą ir aiškiau perteikti idėjas.

“ProWritingAid” privalumai:

 • Šis įrankis padeda rašyti geriau per trumpesnį laiką.
 • Naudodami „ProWritingAid“ greitai ir efektyviai patobulinkite savo rašymą naudodami 1000 gramatikos, rašybos ir skaitomumo patobulinimų, kurie yra pateikiami realiuoju laiku rašant.
 • Šis redagavimo įrankis išryškina tokius elementus kaip pasikartojimas, neaiškios formuluotės, sakinio ilgis, per daug prieveiksmių naudojimas, pasyvus balsas, pernelyg sudėtingos sakinių konstrukcijos ir dar daugiau.
 • “ProWritingAid” teksto taisymo įrankis padės pagerinti rašymo stilių ir stiprumą.

Kadangi geras tekstas yra daugiau nei tik gera gramatika, todėl „ProWritingAid“ stiliaus pasiūlymai pagerina rašymo galią ir aiškumą. Šis įrankis turi tūkstančius taisyklių, kurios apima svarbiausius stiliaus patobulinimus, kuriuos galite atlikti.

“WhiteSmoke” teksto taisymo įrankis

“WhiteSmoke” teksto taisymo įrankis gali aptikti šimtus rašybos klaidų, parodyti stiliaus klaidas ir sukurti sklandų tekstą. Šios programos pagalba pataisytas tekstas ir perkurtas išdėstymas suteikia vartotojui geresnę skaitymo patirtį ir didina efektyvumą.  “WhiteSmoke” programos paketuose yra daugybė funkcijų ir turinio atnaujinimų, kurie padeda pagerinti našumą ir suteikti papildomos informacijos apie kiekvieną klaidą.

„WhiteSmoke“ privalumai:

 • Programa suteikia aukščiausios kokybės teksto korektūros galimybes, taisydama ne tik paprastas rašybos klaidas.
 • Ši teksto redagavimo programa taiso ir gramatikos, žodžių pasirinkimo ir net stiliaus klaidas.

“Linguix” teksto taisymo įrankis

“Linguix” – tai teksto redagavimo įrankis, padedantis taisyti klaidas realiuoju laiku. Su šia programa galite mėgautis pažangiausiu teksto perfrazavimu ir perrašymu, kad sutelktumėte dėmesį į savo idėjas, o ne į teksto formuluotę. “Linguix” teksto taisymo programa ne tik rūpinasi gramatikos ir rašybos klaidomis, tačiau ji taip pat gali pagerinti sakinius, kad jie sklandžiai įsilietų į teksto visumą. Programa naudotis itin paprasta: tiesiog pažymėkite ištrauką, kurią norite patobulinti, ir spustelėkite spalvotą pieštuką, kad pamatytumėte taisymo galimybes.

“Linguix” privalumai:

 • Greitas teksto redagavimas ir klaidų taisymas, nes programa siūlo visą gramatikos ir rašybos tikrinimo įrankių rinkinį.
 • Sistema yra dar gilesnė ir siūlo pataisyti kontekstines klaidas, todėl galite suprasti, ar jūsų tekstas yra pakankamai geras.
 • Programa neapsiriboja tik gramatikos tikrinimu, todėl galite naudoti sparčiuosius klavišus, kurie automatiškai išplečia ilgesnį tekstą, kad paspartintų pasikartojančias spausdinimo užduotis.

“InstaText” teksto taisymo įrankis

“InstaText” yra patogus rašymo ir redagavimo įrankis, padedantis perrašyti tekstą taip, kad jis būtų suprantamas ir suvokiamas kaip profesionalus tekstas. Šis įrankis pagerina stilių ir žodžių pasirinkimą, taiso gramatines klaidas ir praturtina jūsų turinį, kad jis būtų lengviau skaitomas ir suprantamas.

“InstaText” privalumai:

 • Siūlo pakeitimus, kad tekstas būtų suprantamesnis, ir parodo, kuo nauja ir patobulinta teksto versija skiriasi nuo originalaus teksto.
 • Siūlo daug daugiau ir gilesnių idėjų nei įprastas gramatikos, rašybos ir skyrybos taisymas, kurį daro gramatikos tikrintojai.
 • Jei reikia, sakiniai yra visiškai perrašomi, o patobulinimai siūlomi atsižvelgiant į platesnį temos kontekstą.

„InstaText“ ne tik padeda ištaisyti klaidas, bet ir visada siūlo konkrečius pasiūlymus bei padeda perrašyti tekstą patobulinus stilių ir žodžių pasirinkimą. Užuot sutelkę dėmesį į žodžius, per kelias sekundes galite paversti savo idėjas prasmingu tekstu. Šis įrankis siūlo tokius metodus kaip perfrazavimas, tinkamų frazių siūlymas ir gramatinių klaidų taisymas. Galite perrašyti savo tekstus remdamiesi šio teksto taisymo įrankio pasiūlymais, kurie neatima jūsų rašymo esmės.

Interneto svetainės

Comments are disabled.